Beykoz evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Beykoz evden eve nakliyat Yaşamını bir evde sürdüren ve mecburiyetten şehir, okul, iş değişikliği yapan kişiler evlerini de taşımak durumun da kalabilir. Ev taşıma işi girince araya herkes stres yapar ve ayıracağı bütçeyi düşünerek hem maddi hem manevi anlam da sıkıntıya düşeceğini hisseder.
Biz Seyidoğlu Nakliyat olarak sizi bu sıkıntılardan sunduğumuz kolaylıklarla bir nebze de olsa uzaklaştırmak isteriz.Kredi kartıyla taşınma imkanı sunan firmamız 1987 yılından bu yana her bütçeye uygun fiyatları ve sunduğu yaz ve memur indirimleriyle hizmet sektörünün gözdesi haline gelmiştir.
Siz de firmamızla taşınarak teferruatın yüksek olan taşıma işinin stresinden kurtulmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

beykoz evden eve nakliyat

Ev taşıyan hemen hemen herkes iyi bilir ki ev taşımak oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Bunun için insanların kendini kötü hissetmesi doğaldır.

beykoz evden eve nakliyat

İşte biz tam da bu sırada sizlere yardımcı olmak adına yanınız da olduğumuzu belirtmek isteriz.
Beykoz evden eve nakliyat farklı iş alanlarına kıyasla daha fazla güç, dikkat ve iş yoğunluğu gerektirmektedir. Sadece ev taşıtan kişiye değil taşıyan firma da risk altındadır.
Eşyaların paketlenmesinden araca yüklenmesine, yeni eve taşınmasına kadar risk taşıyan bir sektördür.

Bunun için seçtiğiniz firmayı kaliteli seçmeli ve pişman olarak paranızı çöpe atmayınız.

beykoz evden eve nakliye

Sürekli irtibat halinde olarak güven veren firma olan Beykoz evden eve nakliyatın tek isteği müşteri memnuniyetidir. Sorunsuz ve sıkıntısız nakliyat sunan firmamız uzman ve alanın da eğitim almış kişiler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Eşya taşındıktan sonra montaj işlemleri sigortalı olarak yapılmaktadır.
Uzman marangozlarımız tarafından özenle eski haline getirilmektedir.

beykoz evden eve nakliyat

Taşınma işlemi gerçekleşmeden istediğiniz sizin için değerli olan eşyanızı sigortalı hale getirebilirsiniz.
Bu şekil de sigortalı eşyanıza zarar geldiği anda size maliyeti ödenir ya da zararı karşılanır. Sizlere hizmetimizi müşteri memnuniyetini garantili olarak sunmaktayız.

Ev taşınırken taşımacılarımızın dikkat ettiği unsurlar ise aşağıda ki şekildedir;

beykoz evden eve

Eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekil de sıkıca sarılır.

Özellikle kırılacak olan cam gibi eşyalarınız naylon balonlara sarılarak özenle kutulara yerleştirilir. Evin olmazsa olmazı çiçekleri ise zarar gelmemesi ve devrilmemesi açısından özenle kutulara yanları doldurularak yerleştirilir.

beykoz evden eve nakliyat

Mobilyalar ve oturma gruplarının zarar görmemesi açısından sıkıca güvenilir ambalajlara sarılır. Bu şekil de güvenle araca yüklenir. Yeni eve getirilmeye başlanan eşyalar özenle ambalajlarından çıkarılır ve müşterinin istediği yere sorunsuz bir şekil de yerleştirilir.
Montaj işlerini ise uzman mobilyacımız üstlenir ve eski haline getirir.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat