Bostancı evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Bostancı evden eve nakliyat firmamız kentsel dönüşüm de müşterilerine sunduğu avrupai standartta ki hizmetleri sayesinde tercih edilen tek firma olmuştur.
Asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız uzman kadrosu,geniş araç filosu ve teknolojik araçlarla kurumsal taşıma hizmeti sunmaktadır.
Eşyalarınızın tamamı gönderdiğimiz profesyonel ekibimiz tarafından havalı naylon patpatlarla ambalajlanır,beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız marangoz ve tesisatçı çalışanlarımız tarafından sökülüp takılır ve taşımanız için eşyanızın değerinde taşıma sigortası yapılır.
Bütün bu hizmetlerimizden faydalanarak taşınmak için hemen firmamızla irtibata geçerek ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanın.
Expertiz elemanımızın yaptığı tespit sonucunda evinizin taşınması için eleman,araç ve malzeme ihtiyacı’nın ne kadar olacağı konusunda detaylı raporun hazırlanmasına müteakip taşımanız tarafımızdan kusursuzca gerçekleştirilir.

Bilindiği üzere İstanbul Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık şehridir.
Bu sebeple İstanbul’da toplamda 38 tane ilçe mevcuttur. Neredeyse tüm ilçeleri insan bakımından yoğun, trafik bakımından da çoğu zaman şikâyet edilen bir yerdir.
Her ne kadar sorun olan şeyler olsa da kimi insan için vazgeçilmez güzellikte olan bir yerdir.

bostancı evden eve nakliyat

Kadıköy’e bağlı bir mahalle olan Bostancı’nın tarihi Osmanlı devletine dayanmaktadır.

bostancı evden eve nakliyat

Kadıköy’ün doğu kısmında yer alan bu mahalle oldukça elit kesime hitap etmektedir.
Çoğu insan Bostancı’nın sahiline hayran olup uzak yerlerden de ziyaretçi alan hatta kokoreç yemek için bile çok tercih edilen bir yerdir.

Sahil kısmının toplam boyu 2 KM olup yürüyüş alanlarına sahiptir.
Sizlerde bu güzelliklerin içerisinde oturmak istiyorsanız taşınma derdini hiç düşünmeyin.
Bostancı diğer komşularıyla da elit kesime hitap etmeyi devam ettirmiş bir semttir.
Bizler Bostancı semtinde yüzlerce ev taşımış olan bir firma olarak bu civarda kendinden çokça söz ettirmiş bir nakliyat firmasıyız.
Birden fazla şubemiz olup en çok Bostancı’ da işlerimizin yoğunluğunu sürdürmüş bulunmaktayız. Kadıköy ve civarında Evden eve nakliyat denildiğinde çoğu insanın aklına bizim firmamız ve özverili, güler yüzlü çalışanlarımız gelmektedir.

bostancı evden eve nakliye

İstanbul’da 3 adet şubemiz bulunduğu gibi araç filomuz oldukça geniştir.

bostancı evden eve nakliyat

Villa ve daire taşımacılığında üst seviyede işler başarmış bulunmaktayız.

Referanslarımızı çevre sakinlerinden de öğrenebileceğiniz gibi web sitemizi ziyaret ederekte kimlerle, nerelerle, hangi şekil evleri taşıdığımızı eşyaları nasıl koruma altına alarak taşıdığımızı gerek bilgilendirici konularla gerekse görsel olarak bakabilirsiniz.
Firmamız tüm yorum ve görüşlere açık olan bir anlayışı benimsemiştir.
Ambalajlama, depolama gibi hizmetimiz en çok tercih ve merak edilen hizmetlerimiz arasındadır.

bostancı evden eve nakliyat

bostancı evden eve

Bostancı evden eve nakliyat sadece evlerinizdeki eşyaları taşımakla kalmaz gerektiğinde, okul, hastane, banka, ofis, şirket, firma, piyano ve para kasası taşımacılığı da yapmaktadır.
Ekspertiz hizmetimiz ise tamamen size hitap ediyor olup ücretsiz hizmetlerimiz arasındadır.

Sizler taşınacak olan mekânınız hakkında bizimle iletişime geçip detay verdiğinizde, karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde tamamen sizin işinize odaklanır ve taşınma gününü sabırsızlıkla bekleriz.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat