Erenköy evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Erenköy evden eve nakliyat firmamız kentsel dönüşümün yoğun olduğu erenköy ilçesinde en çok tercih edilen firma olarak göz doldurmaktadır.Sunduğu kaliteli hizmetler ile kusursuz taşımalar gerçekleştiren firmamız taşınmayı sizler için büyük bir yük olmaktan çıkarmış olup,kahve tadında taşımanızı gerçekleştirmektedir.Bütün eşyalarınızın paketlenmesi,sökülüp takılması kısacası evinizin anahtar teslimi yapılarak taşınması firmamız tarafından müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.
Fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla irtibata geçerek expertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tüm İstanbul’un her semtine, her ilçesine, her mahallesine hizmet veren firmamız ile artık Erenköy evden eve nakliyat işlerinizi de sizden devir alıyoruz. Evinizi taşımaya karar vermek oldukça zor bir süreç olsa da bu süreci gerçekleştirmek zorundaysanız yapacak fazla bir şeyiniz kalmamış demektir.

erenköy evden eve nakliyat

Her ne sebepten dolayı taşınmanız gerekiyor taşınma firmaları bilmez pek alakadar da etmemektedir. Nakliyat firmalarını ilgilendiren tek şey işine odaklanmak ve eşyalarınıza zarar vermeden yerinden taşımaktır.

Erenköy bilindiği üzere Kadıköy’ün bir mahallesidir. Suadiye, Caddebostan, Göztepe ve Sahrayıcedid ile komşudur. İlginç ve görkemli evleriyle bilinen Erenköy’ün tarihi çok eskilere dayandığı gibi iç göçü ise 1950’li yıllarda almaya başlamıştır.

erenköy evden eve nakliyat

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde size sorulacak olan birkaç soru olacaktır.

Eşyalarınızın boyutu, taşınacak olan evin kaçıncı katta olduğu, taşıma aracının binaya yakınlığı ve kaç odalı olduğu bilgilerini içeren sorulardır bunlar.

Verilen bilgiler doğrultusunda ücretsiz olarak uzman incelemesi hizmetinden faydalanmanız hem firma için hem de sizin için en doğru olan şeydir.

erenköy evden eve nakliye

Taşınmadan önce evinizi ziyaret edecek olan ekspertiz uzmanlarımız taşıma sözleşmesini de beraberinde getirmektedir. Her şeyde anlaşılmış ise ufak bir kaparo ile sözleşmenin maddeleri de karşılıklı olarak kabul edilmiş ise imzalar atılır.
Sonrasında size düşen görev artık eşyalarınızı toparlamanızdır.

erenköy evden eve nakliyat

Özellikle mutfak eşyalarınıza muazzam özen göstererek toparlamalısınız. Yanınızda koliler, koli bantları ve gazete kâğıtları olmalıdır.
Tüm bardak, tabak, aksesuar, çatal, bıçak, kaşık mutfakta gıda hariç her şeyi özenli bir şekilde gazete kâğıtlarına sararak kolilemelisiniz. Gıdalarınızı ise tüketmeyi deneyiniz.
Tüketmek için fazla olan malzemelerinizi bir yakınınızın buzdolabında bekletmeniz daha iyi olacaktır.

erenköy evden eve

Çünkü taşıma aracının içerisinde kırılma sonucu dökülme meydana gelebilir. Buda eşyalarınızın batması demektir. Turşu bidonundan örnek verebiliriz.

erenköy evden eve nakliyat

Eşyalarınızın üzerine dökülen bir turşu olsun ister misiniz? Özellikle şehir dışı olan taşımalarınızda gıdalarınızı tamamen yok etmeniz önerilir.

Asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmamız ile artık eşyalarınız çok kolay bir şekilde taşınabilir.
Mobilyalarınızı taşınacağınız evde de montaj haline getiren uzman personelimiz ile her şey istediğiniz gibi yerleştirilir.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat