Göztepe evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Göztepe evden eve nakliyat firmamız yaklaşık olarak 1987 yılından bu yana taşıma hizmeti yapmaktadır.Araçların az olduğu,malzemelerin olmadığı taşıma için sadece battaniyelerin kullanıldığı,eşya taşınması için profesyonel ekiplerin olmadığı yıllarda dahi firmamız müşteri memnuniyetini sağlayarak taşımalarınızı kusursuzca gerçekleştirmiştir.Göztepe evden eve nakliyat firmamızın geniş araç filosu avrupai standartlarda ki taşıma şekilleri ve teknolojinin sunduğu imkanlar ile taşımalarınızı sizleri memnun bırakarak yapmasını istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçiniz.Sizi içinde bulunduğunuz taşıma stresinden kurtararak taşımalarınızı kusursuzca gerçekleştirmekteyiz.
İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’e bağlı bir semttir. Oldukça şirin olan bu semtin insanları modern yaşama ayak uyduran kesimdir.
Ev konusunda taşımacı olarak görev yapan firmamız bu insanlara taşımacılık dalında % 100 özgüven ile verdiği hizmetin sonucunda başarıya karşı adını yazdırmıştır.

göztepe evden eve nakliyat

göztepe evden eve nakliyat

ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.
Evinizi taşımaya kesin karar verdiğinizde yapmanız gerekenlerden biraz bahsedelim.
Evinizi toplamaya başlamak için ilk tercihiniz mutfak olmalı. Çünkü ufak, tefek olarak adlandırabileceğimiz tüm kırılacak malzemeler burada bulunmaktadır. Dilerseniz makul fiyatlara evinizdeki mutfak ve diğer tüm odalardaki ufak, tefek kırılacak malzemelerinizi de bizler toparlayabiliriz. Ekstra ücretlendirilecek olan bu çalışma sizlerin cebini fazla zorlamayacak türden ucuz bir maliyeti vardır.

Buzdolabında bulunan yiyecek ve içeceklerinizi kolilere koymayınız.
Çünkü kavanoz içerisinde bulunan yağ, ya da kavanoz içine bulunan dökülebilecek bir gıda tüm eşyalarınızı mahvedebilir.

göztepe evden eve nakliyat

göztepe evden eve nakliye

Tüketebildiğiniz kadarını tüketin ya da kendi aracınız var ise ayrı olarak taşımayı deneyiniz. Taşınmaya karar verdiğinizde ilk işiniz tatile gidiyormuş gibi bavul hazırlamanızı tavsiye ederiz.

Çünkü evi toparlamak en az 3 gününüzü alacak bir iş olup bu süre zarfında üzerini değiştirmenizi gerektirecek durum içerisinde kalabilirsiniz.

İstanbul Göztepe semtinde yaşayan bir aileyseniz ya da bireyseniz evinizi taşımak istiyor fakat bunu tek başınıza yapamayacağınızı düşünüyorsanız, kafanızda kurguladığınız 3-4 kişi toparlanırız birde kamyon tutarız hep birlikte taşırız mantığı yürütüyorsanız sizin için yanlış bir seçim olacaktır.

Sebebi ise kırılan eşyalarınız olabilir. Yanlış taşıma sonucunda sakatlanabilirsiniz.

göztepe evden eve nakliyat

Sağlık her şeyden önce gelir ve bu tarz ağır eşyalar sizin sakatlanmanıza yol açabilir.
İşi profesyonel kişilere bırakın ve cebinizden çıkacak olan parayı sorun etmemelisiniz.

göztepe evden eve

Çünkü zaten firmamız en uygun fiyatı size vermektedir. Mantıklı düşünüldüğünde taşımacı personellere ödenen para miktarı fazladır.
Herkes bu şekilde hamaliye işini beceremez. Personeller yüksek paralara çalışıyor.

Aracın yakıtı, giderler vs. Firma olarak empati kurmanızı istiyor ve işlerinizin düzgün ilerlemesi için profesyonel ellere bırakmanızı istiyoruz. Taşımacılık anlayışımız en iyi hizmeti vermektir.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat