Kartal evden eve nakliyat


 • Semtler
 • 19 Eki 2016
 • admin
 • Okunma
 • 2 Yorum

Kartal evden eve nakliyat firmamız 1987 yılından bu yana garantili,sigortalı ve marangozlu olarak avrupai standartlarda evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.
Eşyalarınızın ambalajlanması,mobilyalarınızın sökülüp takılması,beyaz eşyalarınızın sökülüp takılması,eşyalarınızın kurulu çalışır vaziyete getirilmesi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.
Firmamızın sunduğu ücretsiz expertiz hizmetimiz sayesinde önceden eşyanızın taşınması için kaç tane eleman nasıl boyutta araçlar ve ne kadar malzeme gerekli olduğu konusunda detaylı rapor hazırlanır,istediğiniz gün ve saatte taşımanız avrupai standartlarda kusursuz olarak gerçekleştirilir. İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Kartal da yaşamakta iseniz ve ev, ofis ya da büro taşıma durumunuz var ise tam adresindesiniz.

kartal evden eve nakliyat

Ev taşımak oldukça zorlu ve meşakkatli bir iştir.
İnsanlar mekân değişikliğinden ziyade evde bulunan eşyaların bir yerden diğer yere geçişinde ki eziyete ve özellikle eşyalarına gelecek zararı düşünerek sıkıntıya girmektedir.

kartal evden eve nakliyat

kartal evden eve nakliye

Taşınma insanlar için günümüze kadar oldukça büyük sıkıntılara soksa da günümüz de bizim sunduğumuz avantajlar ile sıkıntınız bir hayli azalacaktır. Bunun nedeni ise biz sizlerin ev taşıma işini düşünmemeniz hizmetlerimizi oldukça arttırdık. Ev taşımaya karar verdikten sonra yeni evinizi de ayarladıktan sonra sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. Evde ki küçük aksesuar ve mutfak eşyalarını gazete kâğıtları ile sararak sağlam bir kutuya yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Geriye kalan kısım ile ekibimiz birebir ilgilenecektir. Büyük ve sökülmesi gereken mobilyalar tarafımızca uzman mobilyacı arkadaşlarımız tarafından sökülecek ve zarar gelmemesi açısından ambalajlanacaktır.

kartal evden eve

Koltuklarını da aynı şekil de koruyucu özel ambalajlara sarılacak ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecektir. Kıymetli eşyalarınız ise ev taşıma işlemi gerçekleşmeden önce tarafımızca sigortalanacaktır. Bu şekilde tarafımızca eşyanıza zarar gelirse maliyeti şirketimiz tarafınca karşılanacaktır. Kartal evden eve nakliyat olarak bizim işimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

kartal evden eve nakliyat

Bunun için hizmetlerimizi sadece müşteri odaklı yapmaktayız. Bizim için müşterinin düşünce ve önerileri oldukça ön plandadır. Yeni evinize getirilen eşyalar özenle evinize çıkarılarak seçtiğiniz yerlere montajları sağlanır. Uzman ekibimiz işini özenle tertiple yapmaktadır. Bunun için taşınma işiniz olduğun da tek arayacağınız numara biz olmalıyız. Nakliyat işin de oldukça uzman ve kaliteli bir kadroya sahibiz. Sadece şehir içi değil şehir dışı nakliyat da gerçekleştirmekteyiz.

kartal evden eve nakliyat

Uygun fiyatlar ile sizlere kusursuz hizmet sunmak tek hedefimizdir. Nakliyat denilince tek isim aklınız da kalmalı ve bizi tavsiye edebilesiniz. İşimizi titizlikle yaparak müşterilerimizin yeni yuvasını istedikleri hale getirmek ve taşınma işini gerçekleştirmek bizim görevimizdir.
Biz işimizi severek yapan ve alanın da eğitimli profesyonel ekip ile muhteşem işler çıkarmaktayız.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
 • Ali Yıldız

  Seyidoğlu nakliyat ile evimi taşıttım çok memnun kaldım tavsiye ediyorum

  Cevapla
  Tarih: Eylül 24, 2016 by Ali Yıldız
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat