Küçükyalı evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Küçükyalı evden eve nakliyat firması olarak eşya taşıma,eşya depolama,parça eşya taşımacılığı,çelik kasa taşımacılığı,p,yano taşımacılığı,şehirler arası nakliyat,okul,villa,fabrika taşımacılığı gibi hizmetler sunan firmamız sigortalı personeli,geniş araç filosu ve ilgili çalışanlarıyla hizmetinizdedir.
Evinizi taşımak istiyorsanız firmamızla irtibata geçerek bir taşıma’nın ne kadar sürdüğü,kaç tane eleman ve ne kadar malzeme gerektiği konusunda ücretsiz ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Sizde burada yaşayan biriyseniz ve evinizi taşımaya karar verdiyseniz, şehir içi ya da şehir dışı tüm nakliyat ve depolama işlerinizi bize bırakabilirsiniz.

küçükyalı evden eve nakliyat

Sizler elinizi hiçbir şeye sürmeden biz her şeyi en hızlı ve güvenilir bir şekilde halledebiliriz.
Üstelik fiyatlarımız çok uygun ve sizi üzmeyecek şekildedir. Taşımacılık sektörüne girdiğimiz günden bu yana tek hedefimiz müşteri memnuniyeti olmaktı ve bunu başarmış bulunmaktayız.

küçükyalı evden eve nakliyat

Sizlere verdiğimi hizmet sadece evinizi taşımakla kalmıyor bunun yanında fazla eşyalarınızı da Lojistik depolarımızda saklayabiliyoruz. 1990 yılından bu yana eksiksiz ve kesintisiz hizmet sunan firmamıza ait toplamda 3 şube bulunmaktadır.
Şubelerimiz; kocaei gebze ve kartal Anadolu yakasında olup, Mecidiyeköy ise Avrupa yakasındadır.
Sizler İstanbul’un neresinde olursanız olun bizim hizmetlerimiz tüm Türkiye genelidir.
Firmamız sadece Küçükyalı evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermemekte olup, kurumsal taşımacılıkta da oldukça tercih edilen bir şirkettir.
Bir defa eşyasını taşıdığımız müşterimiz aradan yıllar geçse bile mutlaka bize ulaşır ve başkasına taşıttırmaz.

küçükyalı evden eve nakliyat

küçükyalı evden eve nakliye

Sonuç olarak güzel izlenim bırakan bir ekibe sahip olduğumuzun meyveleridir bunlar. Kurumsal taşımacılık adı altında ofislerinizi, bankaları, okulları, dershaneleri, hastaneleri ve kamu kurumlarını da taşıdık, taşımaya devam ediyoruz. Yeni açılan fuarlarda yine bizleri görmeniz mümkündür çünkü fuar taşımacılığında da bizi seçen sabit müşterilerimi bulunmaktadır.
Sadece şehir içi taşıma gerçekleştirmiyoruz. Farklı şehirlere göç etmeniz durumunda Edirne’den Kars’a kadar sizinle beraber eşyalarınızı taşıyoruz ve yanınıza yoldaş oluyoruz. İster memur olun ister işçi herkese aynı muamele yapılır ve işimizi başarılı bir şekilde sonlandırırız.
Ambalajlama konusunda da uzman olduğumuzu bilmenizi isteriz. Web sitemizin üst kısmında bulunan ‘’ ambalajlama ‘’ menüsünden eşyalarınıza nasıl değer verdiğimizi görsellerle anlattık. Orada gördüğünüz resimler gibi sizin eşyalarınızda ambalajlanarak, paketlenerek taşınacak hale getirilmektedir.

küçükyalı evden eve nakliyat

küçükyalı evden eve

Bu şekilde yapılan taşıma da darbe ve düşmeye bağlı çiziklere, kırılmalara, deformelere asla yer vermeyiz. Eşyalarınızda darbe, hasar meydana gelse bile anlaşmalı sigorta şirketlerimiz ile maddi kayıplarınız telafi edilerek sorun yaşatmayan bir firmayız.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat