Kurtköy evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Kurtköy evden eve nakliyat olarak pendik merkezli kurulmuş olan firmamız sitelerin yoğun olduğu kurtköy semtin de kaliteli taşımalar yaparak belirli bir müşteri topluluğuna sahip olmayı başarmıştır.Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığı taşımalar,en zor dolapları kurabilen personeli ,beyaz eşyaları söküp takan tesisatçısı ile bir müşteri’nin taşınmak için sorun olarak gördüğü herşeye kolaylık getiren firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli ve sigortalı hizmetler sunar.
Siz de seyidoğlu kurtköy evden eve nakliyat firmamız ile taşınmak istiyorsanız lütfen çağrı merkezi numaramızdan bizimle irtibata geçiniz.Bizimle irtibat kurmanıza müteakip sizlere yönelendireceğimiz ücretsiz expertiz hizmetimiz sayesinde taşımanızı kusursuz olarak gerçekleştirebiliriz.
Birçok insan yaşamını devam ettirmesi açısından barınma çalışma ve geçinme gibi özelliklere sahip olması gerekir. Özellikle barınma yani yaşadığı yer çalışma ve hayatını devir daim ettirmede büyük özellik taşımaktadır.

kurtköy evden eve nakliyat

Bazı insanlar ise devlette çalışmakta olup çalıştığı yeri devlet belirlediği için 2 ve 3 senede bir şehir değişikliği yapmak zorundadır.

Yani bu durum insanların sürekli olarak ev değişikliği yapma gereksimine ihtiyacı olduklarını belirtir.
Ev değişikliği hayatınızı büyük ölçüde değiştirse de taşınma durumu oldukça zor bir işlemdir.

kurtköy evden eve nakliyat

Özellikle insanların en büyük şikâyetçi oldukları durumlardan birisi de evin bir yerden başka bir yere taşınmasıdır.
Taşınma sırasın da eşyaların nasıl gideceği bir kişi için büyük bir endişedir.

Biz bu durumu değerlendirerek sizlere birçok imkân sunmaktayız.

İnsanların taşınma durumun da bizlere bildirmesi yeterli olacaktır.
Taşınmaya karar veren birey taşınacak evin oda sayısını eşya durumunu bize bildirmesi yeterlidir.

Yaklaşık olarak 4 5 kişilik ekip arkadaşlarımızla beraber taşınacak olan evinize gelerek eşyalarınızı tespit etmekteyiz.

Eşyalarınızın tespiti yapıldıktan hemen sonra gerekli ekipmanlarımızı hazırlayarak büyük mobilyaları uzman arkadaşlarımız parçalara ayırarak güzel bir şekil de ambalajlar.

kurtköy evden eve nakliyat

Mobilyalar da aynı şekil de ambalajlarına konulur ve özenle kamyona taşınır.

kurtköy evden eve nakliye

Kamyon hazır olduğun da yeni evinize istediğiniz şekil de eşyalar konumlandırılır.

Parçalanan mobilyalar eski haline getirilerek montaj işlemi yapılır.
Montaj işlemi ise oldukça kolay ve uzman mobilyacımız tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınıza taşınma sırasın da hiçbir zarar gelmeyeceğini garanti verebiliriz. Çünkü eşyalar bulundukları ortama ve taşınacak yerin konumuna göre ambalajlara konulmaktadır.
Bırakın düşmeyi atsanız bile zarar gelmeyecek şekil de ambalajlanır.

kurtköy evden eve nakliyat

kurtköy evden eve

Aynı zaman da kıymetli gördüğünüz eşyalar var ise bunları taşınma işlemi başlamadan bizlere belirtebilir ve isterseniz sigorta yapabiliriz.
Kurtköy evden eve nakliyat olarak sizlerin sigortalı gösterdiğiniz eşyaya bir zarar gelir ise hemen zararı biz üstlenerek maliyetini karşılarız.
Biz firmamız olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti açısından elimizden geleni yapmaktayız.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat