Maltepe evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Maltepe evden eve nakliyat Maltepe’de bulunmakta olan işyeri, ev, ofis, fabrika, büro ya da atölye gibi taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan kıymetli gördüğünüz eşyaları ise bizlere bildirerek sigortalı hale getirebilirsiniz.
Eşyalarınızın değerinde yaptığımız geniş kapsamlı sigorta hizmetimiz ile yaptığımız taşımalarla müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşımış bulunuyoruz.Siz de içiniz rahat bir şekilde evinizi veya ofisinizi taşımak istiyorsanız seyidoğlu evden eve nakliyat firmamızla irtibata geçerek program yaptırabilirsiniz.Ücretsiz expertizimizi size yönlendirerek taşımalarınızı daha da kolay bir şekilde sizi stresten kurtararak gerçekleştirebiliriz.

maltepe evden eve nakliyat

Bu şekil de kıymetli gördüğünüz eşyanıza herhangi bir zarar halin de tarafımızca masrafı üstlenilir ya da maliyeti verilir. Biz sizlerin önem verdiği yaşadığınız alanı bizlere emanet ederek güveninizi boşa çıkarmadan nakliyat işlerini üst düzey başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

maltepe evden eve nakliyat

Bünyemiz de çalışan kişiler ise eğitimli ve alanın da uzman kişilerdir. Bunun için içinizi rahat tutarak sadece bizi izlemeniz yeterli olacaktır. İşimize oldukça önem verdiğimiz için evinizi kolayca ve hızlı bir şekil de profesyonel ekibimiz ile gerekli ekipmanlarımızla taşımaktayız. Siz evinizi taşımaya karar verdikten hemen sonra sadece bizlere evin kaç odaya sahip olduğunu ve eviniz de bulunan eşyaların yoğunluğunu belirtmeniz yeterli olacaktır. Çünkü ona göre eve çalışan kişi sayısı ve kamyonet ayarlayacağız.

Evin yüksekliği de aynı şekil de önemlidir. Yüksek ve girişi dolaylı olan evlere de asansör ihtiyacı olabilmektedir. Bu şekil de doğru bilgiler eviniz de bulunan eşyaların zarar görme ihtimalini oldukça azaltacaktır.

maltepe evden eve nakliyat

maltepe evden eve nakliye

olarak sadece taşıma da değil ambalajlama ve montaj işlemlerinde de uzman ekibimiz yer almaktadır. Eşyalarınız güzel bir şekil de ambalajlanarak kamyonete yüklenir. Sökülen mobilyalar ise tek tek ambalajların da yerini almaktadır. Herhangi bir çizilme durumuna karşı korunmaktadır.

Yeni evinize getirilen mobilyalar talep gördüğünüz yere konumlandırılarak montaj işlemi gerçekleştirilir. Montaj da ise sadece mobilyacı olan ekip arkadaşımız işini uzmanca yapar. Biz taşınma işinizi kolaylaştırarak bize emanet edilen yaşamınızın bir parçası olan evinizi istediğiniz şekille getirmekte görevliyiz.

maltepe evden eve nakliyat

maltepe evden eve

Biz işimizi daima müşteri odaklı yaparak sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Çalışan ekip arkadaşlarımız ise gerekli eğitimlerini alarak sizlere hizmet sunmaktadır. Bunun için sizlerin isteği doğrultusun da eşyaları yönetir ve yerine konumlandırır. Sadece Maltepe değil tüm il ve ilçelere nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bizim için müşterilerin düşünce ve önerileri ön plandadır.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat