Sancaktepe evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Sancaktepe evden eve nakliyat firmamızla taşınmak için sizin tek yapmanız gereken bir telefon açmanızdır.Bizimle irtibat kurduğunuz takdir de sizleri içinde bulunduğunuz taşıma stresinden kurtarıyoruz.Firmamız son zamanların en hızlı büyüyen semtlerinden sancaktepe’ye yoğun bir şekilde taşıma hizmetleri sunmaktadır.Siz de sancaktepe evden eve nakliyat firmamızla taşınmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.
İstanbul’da en son ilçe olan Sancaktepe 2008 yılında ilçe statüsüne girdikten sonra hızlıca büyümeye başlamıştır. Özellikle binaların inşa edilmesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

sancaktepe evden eve nakliyat

İnşaat firmalarının gözde mekânlarından bir yer olan Sancaktepe her geçen gün yeni daireleriyle insanları ev sahibi yapmaya devam etmektedir. Yeni evler yapıldıkça evden eve nakliyat firmalarına da çok iş düşmektedir. Bizler evimizi taşımaya karar verelim Sancaktepe evden eve nakliyat firması eşyalarımızı taşısın anlayışıyla ev taşıma işlerimizi artık dert etmiyoruz.

sancaktepe evden eve nakliyat

Sancaktepe şehir içi ve şehir dışı nakliyatlarınızı itina ve özverili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Teknoloji ilerledikçe bizlerde kendimizi çalışma anlayışımızı teknolojiye ayak uydurarak sürdürmekteyiz. Son zamanların taşınmada en çok tercih edilen sistemi olan Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız daha güvenli taşınmaktadır. Çalışanlarımız firmamızın bünyesinde sigortalı olarak görev almaktadırlar.

sancaktepe evden eve nakliye

Çalışanlarımıza dolgun ücret vererek kesinlikle işini aksatacak ya da eşyalarınıza zarar verecek şekilde ‘’ zaten üç kuruşa çalışıyorum ‘’ demeyecek şekilde çalışmaktadırlar. Yeni açılan firmalar gibi kahveden 3-5 adam bularak yevmiyeci olarak çalıştırmıyoruz.

Bizim bünyemizde bulunan çalışanlar uzun yıllardır bizimle çalışmakta olup gerekli eğitim ve sertifikalara sahiptirler. Bu yönden personellerimize güveniyor ve müşterilerimizin karşısına güler yüzle çıkmaları konusunda sürekli olarak bilgilendirmekteyiz.

sancaktepe evden eve nakliyat

Hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen depolama hizmetimizle de saygın kişiliğimizi korumaktayız. Evinizde fazla eşyanız varsa ya da yeni taşındığınız evinize eşyalarınız sığmadıysa kesinlikle atmamanızı ve başkasına vermemenizi önermekteyiz. Çünkü firmamız depolama hizmetini uygun fiyatlar ile yapmakta ve siz Sancaktepe sakinlerine özel indirimler yapmaktadır.

sancaktepe evden eve

Depolanan eşyalarınız yine sigorta kapsamındadır ve doğal afetlere karşı sigortalanmaktadır. Kurumsal kimliğimiz sayesinde bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz bir telefon numaramızın olduğunu bilmenizi isteriz.

sancaktepe evden eve nakliyat

İşlerinizin aksi gitmemesi için taşımacılık ve nakliyatçılık anlayışı ile karşınızdayız ve son zamanların en çok tercih edilen firmaları arasında parmakla gösterilecek konuma geldik ve hedeflerimizi tutturmanın sevinci içerisindeyiz.

Yoğun taşınma telaşını ve stresini üzerinizden atmanız için sizlere destek veren bir firmayı tercih ettiğinizi unutmayınız. Biz işimizi ne kadar garantiye alan bir firma olsakta unutulmaması gereken şey ise; eşyalarınızı garantili taşıyoruz.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat