Sultanbeyli evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız 1987 yılından bu yana garantili,sigortalı ve marangozlu olarak avrupai standartlarda evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.Bütün eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanır,taşımalarınızın tamamı sizin memnuniyetiniz doğrultusunda gerçekleştirilir.
Eşyalarınızın ambalajlanması,mobilyalarınızın sökülüp takılması,beyaz eşyalarınızın sökülüp takılması,eşyalarınızın kurulu çalışır vaziyete getirilmesi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.
Firmamızın sunduğu ücretsiz expertiz hizmetimiz sayesinde önceden eşyanızın taşınması için kaç tane eleman nasıl boyutta araçlar ve ne kadar malzeme gerekli olduğu konusunda detaylı rapor hazırlanır,istediğiniz gün ve saatte taşımanız avrupai standartlarda kusursuz olarak gerçekleştirilir. İstanbul’un en gözde semtlerinden olan sultanbeyli de yaşamakta iseniz ve ev, ofis ya da büro taşıma durumunuz var ise tam adresindesiniz.Profesyonel nakliyat hizmetini benimsemiş bir firma olarak eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketleyip, düzenli bir şekilde taşıma aracına yerleştirmekteyiz. Bu yerleştirme istif şeklinde olup sadece görevlendiğimiz bir personelimiz bu işi yapmaktadır. Kesinlikle gelişi güzel bir şekilde istifleme yapılmaz.

sultanbeyli evden eve nakliyat

sultanbeyli evden eve nakliyat

Araç içerisinde eşyalarınız sallanmaz, düşmez ve hasar görmez. Evden eve nakliyat alanında gerekli tecrübeye sahip olan firmamız her daim müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak başarısını sağlamıştır.

Paketlenerek araca yerleştirilen eşyalarınız aynı şekilde bizim belirlediğimiz uzman kişi tarafından araçta indirilir ve alığımız gibi evinizin içerisine sizin belirlediğiniz yerlere montajlayarak bırakmamaktayız. Taşınan eşyalarınızı kesinlikle sigorta altında tutan bir firma ile anlaşarak taşıtmanızı tavsiye etmekteyiz.

sultanbeyli evden eve nakliye

Çünkü sigortalı olarak çalışan firmalar eşyalarınızda oluşabilecek hasarlara karşı zararınızı ödemek için gerekli tüm işleri yapmaktadırlar. Kesinlikle taşımacılık profesyonel ellere teslim edilmelidir. Bu işi ciddi anlamda çok kötü şekilde yapan insanlar bulunmaktadır. Gelişi güzel firma açarak kahveden toplanan kişilerle çalışan firmalardan uzak durulmalıdır.

sultanbeyli evden eve nakliyat

sultanbeyli evden eve

En önemlisi X firmalarının 1000 TL taşıma bedeli çıkardığı işi Y firması 300 TL ya da 500 TL gibi rakamlara taşıyor ise kesinlikle uzak durmalısınız. Ucuzluğun karşısında alacağınız hizmetin sonucunda çizilme, darbe, deforme kısacası hasar meydana gelir ve sigortası olmayan ucuz firma ile ucuza kapatayım derken başınıza olmadık işler açarsınız.
Firmamız kesinlikle sektöründe lider firmalar ile aynı fiyatlara taşıma hizmeti sağlayıp eşyalarınızı sigortalamaktadır. İlk defa tanıştığınız nakliyat firmasının teknolojiyi yakından takip edip etmediğini mutlaka araştırınız. Eşinizin, dostunuzu tavsiyesiyle X firması ile taşıma işlemi gerçekleştirecekseniz mutlaka ofisi ve her şeyden önemlisi web sitelerinin olup olmadığını mevcutta var olan sitenin sürekli güncellendiğini kontrol etmelisiniz. Bu sayede işlerine verdikleri değeri daha net anlayabilirsiniz.

sultanbeyli evden eve nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız ile bu denli sorunlar ile karşılaşmak tamamen hayal olup işiniz profesyonel bir şekilde halledilir. Çalışan personellerin eğitim sertifikalarının olup olmadığı sorgulanmalıdır. Mobilyalarınızın düzenli bir şekilde montaj edilmesi ise tamamen bizim eğitimli personelimiz ile mümkündür.
Eşyalarınızın güvenliği için taşınma öncesi ücretsiz uzman incelemesi hizmeti veren firmalar ile iletişime geçilmesi ve bu konuda da bizlerle çalışmanız tavsiye edilir.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat