Ümraniye evden eve nakliyat


  • Semtler
  • 19 Eki 2016
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Ümraniye evden eve nakliyat firmaları arasında faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Bu sektörün içerisinde olmasından dolayı konumunda başarıdan başarıya imza atmış olan firmamız taşımacılık anlayışını en üst seviyede tutarak başarısının adını azim olarak nitelendirmektedir.Geniş araç filosu ve teknolojik araçlarla profesyonel olarak müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı sigortalı taşımalarıyla avrupai standartalarda ki hizmetleri ayağınıza getirmektedir.Daha önce evden eve nakliyat iş yapmadıysanız,yapıpta memnun kalmadıysanız doğru adrestesiniz.Farkımızı ancak bizimle taşınarak anlayabilirsiniz.Firmamız taşımalarının tamamınımüşteri memnuniyeti odaklı,sigorta kapsamında yapmaktadır.Taşıma sırasında oluşan hasarların minimize edilmesi için bütün teknolojik yöntemk ve malzemeler devreye konularak avrupai standartlarda taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

ümraniye evden eve nakliyat

Ev taşıma araçlarının taşımacılığa göre tasarlanması, eşyayı taşıyacak olan personellerinin her birinin ayrı ayrı ustalıklarının olduğu da bilinmelidir. Üstelik firmamız her türlü aksaklığa sebep verebilecek hususlarda personellerini eğitmiş ve eşyalarında nasıl taşınması gerektiğini yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştirmektedir.

ümraniye evden eve nakliyat

Bizler eşyalarınızın hasar görmesini engelleyecek her türlü tedbiri almış olsak bile istenilmeyen durumlarda zarar ya da ziyan vermiş isek bunun bedeli neyse anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi ile karşılamaktayız ve müşterilerimizi asla bu yolda yalnız bırakmamaktayız.

ümraniye evden eve nakliye

Kesinlikle diğer firmalar gibi kesinlikle şu cümleye asla yer vermeyiz. ‘’ Sonuçta ev taşıyoruz illaki kırılacak ‘’ demeyiz diyemeyiz. Kırılmış ya da hasar görmüş eşyanızın sözleşmede uyan maddelere istinaden ne yapılması gerektiğini iyi bilen bir firma olarak sizlerin bizleri tercih etmesi için elimizden gelen her şeye göğüs germekteyiz.

ümraniye evden eve nakliyat

ümraniye evden eve

İstanbul’un neresinde olursanız olun ister Bahçelievler’de, isterseniz Beylikdüzünde olun hiç fark etmez. Biz Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak istediğiniz yerden eşyalarınızı alır istediğiniz yere taşımasını, nakliyesini gerçekleştiririz. Eşyalarınızı taşırken nelere dikkat etmekteyiz biraz detay verecek olursak eğer; değerli ve hassas eşyalarınızı kendimize özel koruyucu malzemeler ile darbeye ve düşmeye karşı oluşabilecek etkenlerden uzak tutmak için sarıyoruz. Gerektiğinde sizlerin de talebi doğrultusunda iki kat sarabilmekteyiz. Eşyalarınızın üzerinde bulunan taşıma kılavuzuna göre taşıma hareketlerinde bulunuyoruz.

ümraniye evden eve nakliyat

Dik taşınması gereken bulaşık makinanızı yatırarak hunharca taşımıyoruz. Bilinmelidir ki yanlış taşıma elektronik cihazlarınız zarar verecektir. Bu yönde ekip arkadaşlarımız gerekli hassasiyeti gösteriyor olup uygun olmayan biçim gördüğünüzde siz müşterimi gerektiğinde personelimizi uyarabilir ve şikâyet edebilirsiniz.
Bu gibi durumlarda uyarılan personelimiz gerektiğinde aynı şeyi tekrar etmeyecek olup işini severek yapmayı başaracaktır. Bu gibi durumlar söz konusu olmasa bile bizler yine de sizleri bilgilendirmek amaçlı bu tür paylaşımlarda da bulunuyoruz.

Benzer Yazılar

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat 30 yılı aşkın çalışma süresi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel şartlarda taşımacılık hizmeti sunar.Eşyalarınızı hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırır.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere tecrübeli ve deneyimli personelleri geniş araç filoları ve teknolojik ekipmanları ile standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat...
Hizmet hakkında Yorum Yapın

İletişim Bilgilerimiz

ANADOLU YAKASI


Esentepe Mh. Ankara Cad.
Sultandağ Sok. No : 11 Kartal


Tel : 0216 374 81 17

Cep : 0530 134 83 36AVRUPA YAKASI


Profilo İş Merkezi Hayrioğlu Pasajı
No:11/1 Mecidiyeköy / Şişli


Tel : 0212 211 71 81

Cep : 0530 134 83 36

FACEBOOK TAKİP EDİN

uluslararası evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat